Telefon
WhatsApp
2023 adet Togg için geri sayım başladı

100’üncü Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak 2023 adetlik NFT koleksiyonunun açık artırması için şimdiden 20 bine yakın kişi Trumore uygulaması üzerinden cüzdanını’ hazırladı. 5 Şubat Pazar günü saat 19.23’de başlayan açık artırma için binlerce kullanıcının daha cüzdanlarını oluşturarak 2023 adet 100’üncü Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Cihaza sahip olmak için teklif vermesi bekleniyor. Açık artırma 15 Şubat’a kadar sürecek.

Trumore uygulamasına şu ana dek 200 bini aşkın kişi kayıt olurken oturum sayısı ise 1.1 milyonun üzerine çıktı, App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip Tru.ID oluşturan kullanıcılar, dijital varlık cüzdanlarına aktardıkları AVAX dijital varlıklarıyla yine aynı alanda yer alacak NFT Alım Platformu” üzerinden sadece bir NFT için teklif verebilecek. Açık artırma süresince ilgilenilen NFTye en yüksek teklifin verilmesi durumunda, ön sipariş hakkı teklifi verene ait olacak.

Ön siparişe katılma hakkı

Kullanıcılar uygulamadaki hemen satın al’ seçeneği sayesinde, ilgilendikleri NFTye açık artırma süresinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecekler. Açık artırma neticesinde NFT sahibi olan kullanıcılar, özel olarak üretilen 100’üncü Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı da kazanacak.

Trumore uygulamasını indiren ve Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı geri çekilemeyecek şekilde sadece bir NFT için teklif verebilecek. Aynı kullanıcının bir başka numaraya teklif vermesi ise teklif verdiği NFTye daha yüksek bir teklif gelmesi halinde mümkün olacak. Bu sayede açık artırma süresi sonunda her Tru.ID sahibi kullanıcı en fazla bir adet NFTye sahip olabilecek. Satın alınan NFTnin bedeli, Togg akıllı cihazına sahip olma bedelinden bağımsız olacak.  

Mercedes

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300x250

Reklam

Toyota C-HR

Anket